Referanslar

ERP Sistemi Yüksek Erişilebilirlik Projesi

BT organizasyonunda ağırlıklı olarak Microsoft teknolojilerini tercih eden Çelikel, ERP altyapısında görevli iş-kritik Microsoft SQL Server ve Windows Server sistemlerinin üst sürümlere yükseltildiği, replikasyon (mirroring/replication) ve kümeleme (failover clustering) tabanlı çeşitli yüksek erişilebilirlik özelliklerinin devreye alındığı projede INPROWISE BT Danışmanlık Hizmetleri'ni tercih etti.

Altyapı İnşa ve İş Sürekliliği Projesi

Tamamı açık kaynak teknolojilerle inşa edilen Türkiye'nin yeni eğitim öğretim platformu derslink.com altyapısının kuruluş veri merkezinde yüksek erişilebilir mimaride konumlandırıldığı, ayrıca coğrafi seviyede felaket kurtarma amaçlı Microsoft Azure Site Recovery servisiyle birleştirildiği kapsamlı altyapı inşa ve iş sürekliliği projesi, alanında uzman INPROWISE mühendisleri tarafından anahtar teslim olarak gerçekleştirildi.

Altyapı Sistemleri Yükseltme Projesi

Denso Otomotiv Parçaları Sanayi A.Ş. bilgi sistemleri altyapısında çalışan Directory Services, Update Services, File Services gibi çeşitli Microsoft Windows Server teknolojilerinin son sürümlere güncellendiği ve yeni özellikler devreye alınarak optimize edildiği yükseltme projesi, INPROWISE BT Danışmanlık Hizmetleri tarafından anahtar teslim olarak gerçekleştirildi.

Sanallaştırma Geçiş ve Altyapı Yönetim Projesi

Vmware'den Hyper-V'ye geçiş, yapının System Center ürünleri ile yönetilmesi, yedeklenmesi, izlenmesi, raporlanması, beraberinde kritik SAP ve Microsoft iş yüklerinin sanallaştırılması, çeşitli iş sürekliliği özelliklerinin devreye alınması, olay ve talep yönetimi için Service Manager entegrasyonu gibi geniş kapsamlı "Sanallaştırma Geçiş ve Altyapı Yönetim Projesi" INPROWISE ekibi tarafından anahtar teslim olarak tamamlandı.

Geo Cluster ve Sanallaştırma

Kampüs içi kritik gözlem sistemlerinde yüksek erişilebilirlik için Microsoft Hyper-V ve Symantec Veritas tercih eden Suudi Arabistan merkezli King Abdullah University of Science and Technology (KAUST), Hyper-V Geo Cluster projesini INPROWISE Danışmanlık Hizmetleri eşliğinde tamamladı.