Hizmetler

Danışmanlık

INPROWISE Danışmanlık Hizmetleri, iş ve teknoloji stratejilerinizle uyumlu öneriler getirerek BT kararlarınızı güçlendirmenize yardımcı olur.

BT strateji ve mimari hizmetleri, altyapı yönetim danışmanlığı, yeni teknolojilerin tercihi ve bilgi hizmetleri gibi kavramsal konuların yanında iyileştirme, önleme ve düzeltme çalışmaları, çağrı başına veya sürekli destek hizmetleri gibi BT ortamınızın istikrarını, kullanılabilirliğini ve operasyonel verimliliğini arttırmak üzere tasarlanmış nitelikli hizmetlerden oluşur. Strateji, mimari, inşa ve operasyon gibi konularda uzman olan INPROWISE ekibi standartların üzerinde teknik danışmanlık ve önleyici destek hizmetleri sunmaktadır.

BT'de gerçek hayat deneyimleri ile oluşmuş kaliteli ve kanıtlanmış bilgi hizmetleri için hazır mısınız?

 

Proje ve Kurulum

INPROWISE Proje ve Kurulum Hizmetleri, BT yatırımlarınızdan maksimum performans elde etmeyi garanti eder ve en üst seviyede yararlanmanıza yardımcı olur.

Mevcut veya yeni teknolojilerin kurumunuza adapte edilmesi, kavramsal tasarım, uyarlama, yükseltme veya geçiş gibi konularda kas ve beyin gücü desteğinden oluşur. Uluslararası kabul gören en iyi uygulamaları ve kanıtlanmış yöntemleri kullanan INPROWISE uzmanları, BT altyapınız için en verimli, kısa sürede hayata geçen ve mükemmelleştirilmiş sonuçlar üretir.

BT'ye uyarlanmış terzi usulü çalışmalar için hazır mısınız?

 

Altyapı Sağlık Kontrolü

INPROWISE Altyapı Sağlık Kontrolü Hizmetleri, gerçekçi analizler sunar ve mevcut BT sistemlerinizin durumunu değerlendirmenize yardımcı olur.

Sistem sağlık taramaları ve risk değerlendirme çalışmaları, uluslararası kabul gören en iyi uygulamalar ve kanıtlanmış yöntemlere uygunluk kontrolleri, profesyonel analizler ve değerlendirme süreçleri, olası iyileştirme alanlarının tespit edilmesi ve önleyici çözümlere zemin hazırlanması gibi ağırlıklı olarak rapor tabanlı hizmetlerden oluşur.

Kurumunuzun altyapısını BT’de kendini kanıtlamış uzmanların bakış açısıyla görmek için hazır mısınız?

 

Optimizasyon

INPROWISE Optimizasyon Hizmetleri, maksimum performans, tasarruf ve fayda elde etmek için iş-kritik sistemlerinizi ve süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı olur.

Uluslararası kabul gören en iyi uygulamalar ve kanıtlanmış yöntemlerle gerçekleştirilen süreç, altyapı ve uygulama iyileştirme hizmetlerinden oluşur. INPROWISE uzmanları BT'de yeni yatırım maliyetlerinin kontrol altına alınması ve mevcut yatırımlardan elde edilen verimin arttırılması gibi konularda kuruluşunuza destek olmak ve birlikte çalışmak için hazır.

BT'de her zamankinden farklı bir deneyim için hazır mısınız?