• Microsoft Exchange Server

   

  INPROWISE uzmanları, kuruluşunuzu güvenli tutarken iş e-postalarınızı almak ve verimliliğinizi arttırmak için en doğru seçimin Microsoft Exchange Server olduğunu düşünüyor.

  Microsoft Exchange

  Hassas iş verilerinizi korumaya yardımcı olan Exchange Server ile daha büyük ve daha güvenilir posta kutularının keyfini çıkartırken, diğer taraftan çalışanlarınızın her yerde iş e-postalarını almaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik kendi kurum için sunucularınızı kullanarak ve herhangi bir cihaz üzerinde.

  Giriş seviyesi sistemlerden tunun da farklı coğrafyalarda yedeklenen yüksek erişilebilir organizasyonlara kadar tüm ölçeklerde uyarlama için INPROWISE uzmanları kurumunuzla iş birliği için hazır.

  Her Zaman Açık

  Denetimi elinizde tutarken iletişim kanallarınızın daima kullanılabilir olmasını sağlayın.

  Modern ve kapsamlı yüksek erişilebilirlik yeteneklerine sahiptir. Yerleşik izleme ve hata durumlarında otomatik düzeltme yeteneklerine sahiptir. Esnekliği ve ölçeği iyileştiren, üstüne üstlük masrafları azaltan yük dengeleme seçeneklerine sahiptir. Daha büyük ve daha ucuz disklerin kullanımına destek vererek depolama giderlerini azaltmaya yardımcı olur. Güçlü ve esnek komut satırı araçlarını destekler. PowerShell komut dosyalarını kullanarak karmaşıklığı azaltın.
   

  Güvenli ve Uyumludur

  Kurumsal ilkelere uygunluğu kolaylaştıran ve güvenlik endişelerinizi azaltan yerleşik özelliklerle tanışın.

  Çalışanlarınızın hassas bilgileri yanlışlıkla yetkisi olmayan kişilere göndermesini engellerken onlara iç uyumluluk ilkeleri hakkında bilgiler veren yerleşik Veri Kaybı Önleme (DLP) özelliklerine sahiptir. Yasal gereksinimleri karşılamak veya gerektiğinde kullanmak üzere yerleşik olarak sunulan posta kutusu arşiv özelliğine sahiptir. Active Directory Services, SharePoint, Lync gibi diğer kimlik yönetimi, iletişim ve birlikte çalışma çözümleri ile entegre çalışabilir. E-posta hizmeti alan mobil cihazlar için kapsamlı denetim imkânları sunar.
   

  Dağıtımı ve Bakımı Kolaydır

  Esnek dağıtım seçenekleri sayesinde mesajlaşma sistemlerinizi yönetmek ve kurgulamak için harcayacağınız süreyi azaltmaya yardımcı olur. İster şirket içi, ister bulut, isterse de ikisinin bir karışımını kullanarak istediğiniz koşullarda dağıtımı mümkündür. Yüklemek veya yükseltmek için sunduğu özel yönergeler sayesinde dağıtımı kolaylaştırır. Basitleştirilmiş yönetim sunar. Kullanımı kolay Exchange Yönetim Merkezi ile hem şirket içi hem de çevrimiçi olarak tüm Exchange hizmetleri için tek bir web tabanlı arabirim mümkün. Pozisyonlarına bağlı olarak ve tüm Exchange yönetim arabirimine erişim imkânı vermeden uzman kullanıcılara rol temelli yetki dağıtmayı destekler.
   

  Microsoft Exchange Online Services

  Benzer yeteneklere sahip e-posta deneyimine daha düşük toplam sahip olma maliyetleri ile ulaşmak için Bulut tabanlı servisler kurumunuzun ilgisini çekebilir.

  Exchange Online Exchange Online Archiving Exchange Online Protection Exchange Online Kiosk
   
 • Microsoft Lync Server

   

  Microsoft Lync

  INPROWISE uzmanlarının görüşüne göre birleşik iletişim modeline geçişte önemli görevler üstelen Microsoft Lync, bugün her zamankinden daha yetenekli ve hazır.

  Microsoft Lync, tek ve basitleştirilmiş bir ara yüz ile birçok iletişim yöntemine erişimi kolaylaştıran kurumsal bir iletişim ve iş birliği çözümüdür. Çalışanlarınız, ağ erişimi bulunan herhangi bir yerden hemen bağlantı kurabilir ve diğer kişiler ile işbirliğine başlayabilir çünkü Lync, kullanıcıların ağ bağlantısına sahip oldukları her yerden güvenli bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanır ve ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlar. İletişim durum bilgisi, anlık ileti, ses, görüntü, mükemmel bir toplantı deneyimi ve çok daha fazlası Microsoft Lync ile kurumsal kullanım için bugün hazır durumda.

  Microsoft Lync ile herkesi her yerde birbirine bağlayın!

  İstediğiniz Yerde Çalışın

  Lync, çalışmak istedikleri hemen her yerde kullanıcılarınızın güvenle iletişim kurmalarını, iş arkadaşları ve müşterilerle iletişim halinde kalmalarını sağlar.

  Tüm Cihazlarda Lync

  Kullanıcılar ihtiyaçlarına bağlı olarak cihazlar arasında diledikleri gibi geçiş yapabilirler. Lync bilgisayar, telefon, tarayıcı ve tabletlerde tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunar.

  Bağlı Deneyimler

  Lync; milyonlarca insanı, iletişim deneyimlerini ve her gün kullandıkları uygulamaları birbirine bağlar. Çok taraflı HD video konferansları Lync Toplantılarına canlılık ve ifade zenginliği kazandırır.

  Yönetmesi Daha Kolay

  Lync, tüm gerçek zamanlı iletişim yöntemleri için güvenebileceğiniz bir platformdur. Aynı zamanda tek bir sistem, Kurumsal BT'nin karmaşıklığını azaltır.

  Dağıtım Esnekliği

  Lync, birleştirilmiş iletişim vizyonunuza kendi zamanlama ve planlarınız doğrultusunda ulaşmanızı sağlar.

  Sesli ve görüntülü aramalar, toplantılar, iletişim durumu, anlık iletiler ve diğer gerçek zamanlı iletişim özellikleri için tek ve birleştirilmiş bir istemci sunar. Kişilerle çok taraflı HD görüntü, ses, anlık ileti ve içerik paylaşımı aracılığıyla iletişim kurmayı mümkün kılan özellikler sunar. Kişinin yüksek çözünürlüklü fotoğrafını, iletişim durumunu, durum notunu, konumunu ve kuruluşuna ait diğer ayrıntıları gösteren ve Microsoft Office uygulamalarının tamamında tutarlı olan dinamik Kişi Kartı özelliğini destekler. Lync istemcileri moderndir. Yeni Windows işletim sistemlerinin dokunmaya öncelik veren özelliklerinden sonuna kadar faydalanır. Lync Web App istemcisi ile HTML5 tabanlı PC veya MAC tarayıcılarından Lync toplantılarına katılımı mümkün kılar. Üstelik HD görüntü, IP üzerinden ses, masaüstü & uygulama & PowerPoint paylaşımı gibi gerçek zamanlı toplantı içeriklerini de kullanmaya devam edebilirsiniz. Lync Mobil İstemcileri Windows Phone, iPhone, iPad ve Android'de kullanılabilir. Toplantılara katılmak bir tıklama veya dokunma kadar kolaydır. Görsel iletişim durumu göstergeleri sayesinde kişilerin uygunluk durumunu görmeyi mümkün kılar. Toplantılarda HD Görüntü kalitesi sunabilir. Dijital toplantı notları oluşturmak ve paylaşmak için OneNote 'u kullanabilir. Anlık iletileri ve toplantı içeriklerini depolamak için Exchange Arşivleme özelliğini kullanabilir. Microsoft Exchange, SharePoint ve Directory Services gibi diğer hizmetlerle entegre çalışabilir. Federasyon yetenekleri sayesinde müşterilerinize, tedarikçilerinize ve ortaklara Lync ya da Skype'ı kullanarak internet üzerinden güvenle ulaşmanız için yardımcı olur.
   
   
 • Microsoft Lync Online

   

  Benzer yeteneklere sahip iletişim ve birlikte çalışma deneyimine daha düşük toplam sahip olma maliyetleri ile ulaşmak için Bulut tabanlı servisler kurumunuzun ilgisini çekebilir.

  Lync Online