Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Buluttaki ofisiniz her şeyiyle eksiksiz.

Küçük, orta ve daha büyük ölçekteki işletmelere kadar konumlandırabildiğimiz Office 365, tanıdığınız ve güvendiğiniz Microsoft Office araçlarına, kurumsal düzeyde e-posta, konferans ve daha fazla BT hizmetine neredeyse her yerden erişim sağlar. Ayrıca her işletmenin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına uygun seçenekleri mevcuttur.

INPROWISE uzmanları, Office 365 geçiş projenizde birlikte çalışmak için hazır.

 

Windows Azure - Sanal Makine

Windows Azure - Sanal Makine

Windows Azure ölçeklendirilebilen ve değişen iş ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan, isteğe bağlı altyapı sağlar. İster yeni uygulamalar oluşturuyor olun ister mevcut uygulamaları çalıştırıyor olun, sınıfının en iyisi fiyat performansı ve uçtan uca destek Windows Azure'da mümkün.

Windows Azure Sanal Makineleri, bir Windows Server veya Linux sanal işletim sistemi dağıtmanızı sağlar. Bir galeriden hazır sanal işletim sistemi görüntüsü seçebileceğiniz gibi kendi özelleştirilmiş sanal makine imajlarınızı da getirebilirsiniz. Bu sanal makineler, büyüyen işletme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için hızlıca kaynak sağlamanız gerektiğinde isteğe bağlı, ölçeklendirilebilir bilgi işlem altyapısı sunar.

INPROWISE uzmanları, Windows Azure ile örtüşen ihtiyaçlarınızda birlikte çalışmak için hazır.

 

Windows Azure - Yedekleme

Windows Azure - Sanal Makine

Windows Azure Yedekleme hizmeti, önemli verilerinizi site dışında yedeklemenize ve kurtarmanıza yardımcı olur.

Windows Server 2012 ve System Center 2012 Data Protection Manager ile entegre olabilen Windows Azure Yedekleme hizmeti ile önemli verilerinizi site dışında yedeklemek ve gerektiğinde kurtarmak hiç olmadığı kadar kolay, esnek ve düşük maliyetli.

INPROWISE uzmanları, Windows Azure ile örtüşen ihtiyaçlarınızda birlikte çalışmak için hazır.