• Microsoft SharePoint

   

  Microsoft SharePoint

  Birlikte çalışmanın yeni yoluna hoş geldiniz. SharePoint'in yeni sürümü çalışmalarınızı paylaşmak, projelerinizi ve ekiplerinizi organize etmek, kişi ve bilgi bulmak için yeni yollar sunuyor.

  Kuruluş içi veya dışı birçok noktada çalışabilen Microsoft SharePoint'i BT altyapı yönetim ekiplerinin diğer BT birimlerine veya kullanıcılara bakan yüzü olarak konumlandırıyoruz.

  INPROWISE uzmanları, BT ekiplerinin kendi içinde veya hizmet verilen kullanıcı grubuyla iletişimi için doğru parçalardan birinin Microsoft SharePoint olduğunu düşünüyor.

  Özellikle Microsoft System Center ürünleriyle entegre ettiğimiz SharePoint sistemi sayesinde BT, gerek duyduğu özet bilgilere daha hızlı ulaşıyor, iletişim kalitesini geliştiriyor ve ekiplerin çevikliğini arttırıyor.

  Gösterge paneli yönetimi (System Center panel bilgileri) Rapor yönetimi (Grafik tabanlı veriler) Doküman yönetimi (Prosedür, Politika, Kalite vb.) İş akışları ve form yönetimi (Talep, Süreç, Bilgi vb.) Servis masası yönetimi Bilgi bankası yönetimi