Özel arka plan işlerinizde kullandığınız veya çeşitli hizmetler sunmak üzere görevlendirdiğiniz sunucular devasa veri merkezlerinden tutun da en küçük ölçekteki işletmelere kadar her yerde görev alır.

INPROWISE uzmanları Windows Server Ailesi ve Sunucu Rolleri ile örtüşen ihtiyaçlarınızı tanımlamak ve doğru çözümleri en iyi şekilde kurumunuza uyarlamak için hazır. Siz her zamankinden daha farklı bir deneyim için hazır mısınız?

 

 • Microsoft Windows Server Ailesi ve Sunucu Rolleri

   

  Windows Server

  Microsoft'un devasa ölçekteki veri merkezlerinden elde ettiği tecrübeyle şekillenen Windows Server ailesi, kurumların veri merkezlerinde veya özel bulut altyapılarında çalışmak için bu gün hazır durumda.

  Büyük oranda özel bulut için optimize edilmiş yeni Windows Server işletim sistemleri sunucu donanımlarından en yüksek performansı almanızı garanti ederken sanallaştırma, ağ, depolama, yönetim, otomasyon, erişim, bilgi koruması, kullanıcı deneyimi, bulut bilişim, sanal masaüstü/oturum altyapısı ve çok daha fazlası için yüzlerce yeni veya gelenekselleşmiş özellik sunuyor. Veri merkezlerinde önemli dönüşümlere neden olan bu teknolojiler ile bambaşka ve hiç olmadığı kadar modern iş değerleri oluşturmak mümkün.

  Active Directory Services
  Certificate, Domain, Federation, Lightweight Directory, Rights Management
  DNS Services DHCP Services File and Storage Services
  File Server, iSCSI Target, NFS
  Hyper-V Network Policy and Access Services Print and Document Services Remote Access
  Direct Access, VPN
  Remote Desktop Services
  Session Host, Virtualization Host, Web Access
  Web Services (IIS) Windows Deployment Services Windows Update Services Failover Clustering Network Load Balancing